Poznaj uniwersum Sunday Socks!

Kochamy wszystkie skarpetki – damskie, męskie, kolorowe, gładkie, śmieszne i te zupełnie poważne. Z tej miłości narodził się pomysł, by naszą miłością dzielić się z innymi. Pomysł wkrótce przybrał nazwę Sunday Socks i jest to zdecydowanie najlepszy sklep ze skarpetkami 🙂 

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie! Każdy dzień przynosi nową misję: od kontaktu z naszymi ulubionymi klientami, utrzymywania stałych stanów magazynowych, projektowania wzorów naszych autorskich skarpetek, przez zarządzanie mediami społecznościowymi, aż po wysyłkę zamówień. Poznajcie Klaudię i Wiktorię, które są odpowiedzialne za wszystko co dzieje się w naszym skarpetkowym uniwersum!

Sunday Socks Klaudia

Klaudia

Supermoce:
Organizacja pracy 98%
Dokładność 100%
Bilokacja 85%
Przepustowość żołądka 78%

Klaudia to wyjątkowo silna postać w Sunday Socks. Jest po prostu niezawodna! Jej talenty organizatorskie, koordynatorskie i logistyczne wychodzą poza zrozumienie jej współpracowników. Niektórzy twierdzą, że potrafi być w dwóch miejscach jednocześnie, niestety nie mamy na to jeszcze żadnych dowodów… Uwielbia samoprzylepne karteczki, a pracowitość ma zapisaną w genach.

Słabość: Klaudia zje Twój roczny zapas makaronu, jeśli na chwilę spuścisz ją z oka!

Sunday Socks Klaudia

Wiktoria

Supermoce:
Pomysłowość 98%
Szybkość działania 91%
Czytanie w myślach 82%
Pływanie 45%

Wiktoria stanowi zaplecze technologiczne firmy – żadne nowinki nie są jej obce. Jest niezwykle utalentowana, wzory autorskich skarpetek Sunday Socks i grafiki to jej dzieła. Potrafi czytać w myślach i w dwie sekundy zrealizować wszystkie projekty Klaudii. Jest nieskończonym źródłem pomysłów, chodzą słuchy, że to ona zainspirowała Michała Anioła do wykonania fresków w Kaplicy Sykstyńskiej.

Słabość: Wiktoria potrafi pływać tylko w pontonie.

Sunday Socks Wiktoria

Sklep Sunday Socks

To najlepszy sklep ze skarpetkami. Znajdziesz w nim wiele przepięknych, kolorowych wzorów skarpetek od polskich, uznanych producentów. My dbamy o to by skarpetki do Ciebie szybko dotarły i byś mógł się nimi cieszyć na stopach. Zapewniamy bezpieczne, szybkie płatności, wygodną dostawę do Paczkomatu, Kurierem lub jako Paczka Orlen. Pamiętaj, że od 69 zł dostawa do Twojego najbliżeszego Paczkomatu jest darmowa.

Sunday Socks to również nasze autorskie skarpetki

W nowej kolekcji posiadamy 5 wzorów długich skarpetek dostępnych w różnych rozmiarach. Zaczęliśmy od polskich klasyków, bo kto nie kocha domowych pierogów, czerwonego barszczyku czy śledzia? Do tego dodaliśmy model Skarpetek na Górskie Wędrówki dla miłośników Tatr, Bieszczad, Pienin i Karkonoszy oraz model dla tych, którzy chodzą z głową w chmurach, czyli nasze Nieziemskie Skarpetki. Wszystkie wzory znajdziecie w sklepie.

Jak powstają nasze autorskie skarpety?

Mówiąc prawdę, między pojawieniem się pomysłu na nowe skarpetki, a wprowadzeniem ich do sklepu mija całkiem sporo czasu. Zaczynamy od zwizualizowania pomysłu i przygotowania projektu graficznego, z którego następnie produkowane są skarpety. W międzyczasie dobieramy najlepsze kolory przędz, projektujemy etykietę, obmyślamy koncepcję sesji zdjęciowej oraz marketingu, tworzymy nazwę skarpetek i ich opis. Proces jest wieloetapowy i z pewnością nie da się wszystkiego tak prosto opisać. Finalnie otrzymujemy cudowne produkty – skarpetki Sunday Socks. 🙂
Skarpety produkowane są w Polsce z najlepszych dostępnych materiałów. Dbamy o jakość surowców, tak by długo Wam one służyły. Oczywiście sami na bieżąco testujemy nasze skarpetki by dostarczyć Wam jak najlepsze produkty. Skład materiałów to: 80% bawełna czesana, 17% poliamid i 3% elastan.