FAQ

Zalecamy wybór rozmiaru najbardziej zbliżonego do rozmiaru buta. Jednak, jeśli jesteś na granicy dwóch rozmiarów, to w przypadku męskich skarpetek zalecamy wybór większego, a w przypadku kobiet mniejszego rozmiaru. Dostępna rozmiarówka jest wyszczególniona w opisie każdego modelu skarpetek.

W opisie każdego modelu skarpet znajdziesz dokładny skład materiałów użytych do produkcji.

Standardowo skarpetki wysyłamy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty. Następnie wszystko jest w rękach kuriera, więc przesyłka powinna dojść w przeciągu 24-48 godzin od nadania. Po wysłaniu przez nas paczki, otrzymasz maila z numerem, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoje skarpetki.

Dostępne sposoby dostawy Twoich skarpetek:
Orlen Paczka – 9 zł,
Paczkomat InPost – 13,5 zł,
Kurier InPost – 16 zł.

Dostępne sposoby płatności:
Szybka płatność przez Przelewy24.
Przelew bankowy.

Jeśli pojawił się problem z wykonaniem płatności przez Przelewy24, opłać zamówienie bezpośrednio na nasze konto, zrealizujemy je jak tylko otrzymamy wpłatę:

Sunday Socks Klaudia Kostyra
70 1050 1025 1000 0097 3492 0284 (ING Bank Śląski S.A.)

Mamy nadzieję, że nasze skarpetki pozostaną z Tobą na długo. Jeśli jednak rozmyślisz się z zakupu, procedura zwrotu jest bardzo prosta. Poinformuj nas mailowo o chęci odstąpienia od umowy. Następnie wystarczy, że zakupiony towar odeślesz wraz z formularzem zwrotu na adres:
ul. Sowińskiego 10H
05-270 Marki

POBIERZ FORMULARZ

Pamiętaj, że na zwrot towaru masz 14 dni. Skarpetki, które zwracasz nie mogą mieć śladów noszenia i muszą być oryginalnie zapakowane. Zastrzegamy, że nie pokrywamy kosztów przesyłki, ani nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Pieniądze zwrócimy Ci do 14 dni po otrzymaniu przesyłki.
Przed odesłaniem towaru zapoznaj się z procedurą zwrotu opisaną w Regulaminie.

Jeśli w momencie otrzymania paczki zauważyłeś, że Twoje skarpetki przyszły fabrycznie uszkodzone, napisz do nas. Postaramy się rozwiązać problem. Możliwe sposoby kontaktu: kontakt@sundaysocks.pl lub +48 884 688 940.